• Epse 3 zondag

  • Staf

    AfgeschermdTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20.00 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mei. 19:00ABS 3 - Epse 3Sportpark De Looënk
    26 mei. 11:30Epse 3 - Terwolde 2Sportpark Het Hassink
  • Poulestanden Epse 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Epse 31100141133
    2Markelo 611006063
    3VIOD 611006063
    4Varsseveld 711007253
    5La Première 311006243
    6TVC '28 711006243
    7TVV 411004043
    8Grol 811005233
    9Ruurlo 311004133
    10TVO 411004133
    11Concordia-W 711003033
    12VVG '25 411006423
    13Achilles '12 511004223
    14ST: Losser/AJC '96 711004223
    15v.v. Twenthe 311004223
    16Markelo 811003123
    17TVC '28 811003123
    18DSVD 411002023
    19Lochuizen 211002023
    20NEO 811005413
    21EFC PW 1885 611004313
    22Bon Boys 611003213
    23KOSC 411003213
    24SVV '91 411003213
    25Varsseveld 811003213
    26Pax 611002113
    27Ruurlo 411002113
    28Sprinkhanen 411002113
    29Ulftse Boys 311002113
    30MVV '29 711001013
    31Pax 511004403
    32Zelhem 411002203
    33HSC'21 511000003
    34Zelhem 200000000
    35Sp. Neede 410014400
    36AD '69 310012200
    37UD W. 510010000
    38SP Rekken 5100145-10
    39Markelo 4100134-10
    40BSC Unisson 3100123-10
    41RSC 6100123-10
    42De Tukkers 5100123-10
    43FC Winterswijk 8100123-10
    44Concordia-W 8100112-10
    45Longa '30 9100112-10
    46Reunie 4100112-10
    47VVL 2100112-10
    48UD W. 6100101-10
    49FC Winterswijk 9100146-20
    50RKSV Bornerbroek 4100124-20
    51EFC PW 1885 5100124-20
    52RSC 5100124-20
    53Langeveen 2100113-20
    54EFC PW 1885 4100113-20
    55Rood Zwart 6100102-20
    56Zenderen Vooruit 3100102-20
    57GFC 3100125-30
    58Tubantia 5100114-30
    59VIOD 7100114-30
    60Concordia-W 6100103-30
    61Almelo 4100126-40
    62Luctor Et Emergo 4100126-40
    63Rigtersbleek 5100104-40
    64Pax 9100127-50
    65Hoeve Vooruit 3100106-60
    66Silvolde 4100106-60
    67SP Lochem 51001114-130

    Poulestanden Epse 3 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ulftse Boys 311005053
    2DSVD 411005143
    3HSC'21 511004043
    4VVG '25 411004043
    5SVV '91 411004133
    6TVC '28 811004133
    7TVC '28 711005323
    8Grol 811004223
    9Ruurlo 411004223
    10TVV 411004223
    11v.v. Twenthe 311004223
    12La Première 311003123
    13Varsseveld 711002023
    14Markelo 611003213
    15Concordia-W 711002113
    16EFC PW 1885 611002113
    17Ruurlo 311001013
    18Rood Zwart 600000000
    19NEO 8100123-10
    20MVV '29 7100112-10
    21Pax 6100112-10
    22Varsseveld 8100101-10
    23Bon Boys 6100135-20
    24Epse 3100124-20
    25Lochuizen 2100124-20
    26VIOD 6100124-20
    27Zelhem 2100124-20
    28TVO 4100113-20
    29Sprinkhanen 4100102-20
    30Achilles '12 5100114-30
    31ST: Losser/AJC '96 7100114-30
    32KOSC 4100115-40
    33Markelo 8100104-40
    34Pax 5100104-40
    35Zelhem 4100105-50

    Poulestanden Epse 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schalkhaar 7221507102505245
    2ABS 319132479443541
    3Epse 320132589612841
    4KCVO 521132699475241
    5SV Nieuw Heeten 320107354262837
    6Rohda Raalte 11219395463-930
    7Heeten 4219394660-1430
    8Schalkhaar 62163123771-3421
    9Sportclub Deventer 52062126482-1820
    10Terwolde 2204793052-2219
    11Sc. Overwetering 62052133770-3317
    12SV Twello 421231636101-659

    Poulestanden Epse 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Epse 33300346289
    2AZC 52101810-23
    3Warnsveldse Boys 531021316-33
    4ABS 62002124-230
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mei.Epse 3 - Schalkhaar 611 - 1
    12 mei.Epse 3 - SV Twello 47 - 2