• Epse 3 zondag

  • Staf

    AfgeschermdTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20.00 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 09:30AZC 4 - Epse 3Sportcomplex Hanzepark
    1 dec. 10:30Sportclub Deventer 4 - Epse 3Sportpark De Zandweerd
    8 dec. 10:00Epse 3 - Warnsveldse Boys 5Sportpark Het Hassink
  • Poulestanden Epse 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hector 31100121113
    2SVV '91 311008083
    3VVG '25 411008173
    4Enter 511007163
    5EFC PW 1885 311007163
    6FC Dinxperlo 311006063
    7MVV '29 611005053
    8NEO 711005053
    9FC Winterswijk 911005053
    10Grol 811006243
    11UD W. 411006333
    12Haaksbergen 211005233
    13ST: Losser/AJC '96 711004133
    14FC Suryoye-Mediterraneo 511003033
    15Hengelo 311006423
    16Pax 711005323
    17KOSC 711004223
    18PH 211004223
    19RSC 411004223
    20FC Zutphen 211004223
    21Doetinchem 411003123
    22Longa '30 911003123
    23SP Lochem 711002023
    24MVV '29 511002023
    25VIOS B. 511002023
    26Sp. Neede 511006513
    27Diepenheim 311004313
    28Pax 611004313
    29Silvolde 311003213
    30Ruurlo 411002113
    31Ulftse Boys 311001013
    32FC Winterswijk 811003303
    33s.v. Rijssen 211002203
    34RSC 711001103
    35GVV Eilermark 400000000
    36Markelo 600000000
    37Keijenburgse Boys 410013300
    38RSC 610012200
    39Rietmolen 310011100
    40sv Loil 4100156-10
    41Bredevoort 2100134-10
    42Longa '30 11100134-10
    43Ulftse Boys 4100123-10
    44VIOD 6100112-10
    45AZC 4100101-10
    46HSC '21 6100146-20
    47Kilder 3100135-20
    48Grol 9100124-20
    49Luctor Et Emergo 5100124-20
    50NEO 8100124-20
    51TVO 3100124-20
    52EGVV 2100113-20
    53FC Eibergen 5100113-20
    54Delden 3100102-20
    55sv Loil 2100102-20
    56Pax 5100102-20
    57v.v. Twenthe 4100136-30
    58DSVD 4100125-30
    59RSC 8100114-30
    60Stevo 6100103-30
    61FC Bergh 5100126-40
    62LSV 4100105-50
    63Manderveen 2100105-50
    64TVC '28 9100105-50
    65Buurse 4100117-60
    66Epse 3100117-60
    67Epse VE100106-60
    68Rood Zwart 6100118-70
    69Luctor Et Emergo 8100108-80
    70EFC PW 1885 41001112-110

    Poulestanden Epse 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schalkhaar 865102051516
    2Warnsveldse Boys 564112081213
    3Helios 364022123-212
    4WSV 853111911810
    5AZC 4631227151210
    6Terwolde 36312167910
    7Epse 373132223-110
    8De Gazelle 25302241869
    9Colmschate '33 36114713-64
    10Sportclub Deventer 47016938-291
    11Sc. Overwetering 66006630-240

    Poulestanden Epse 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Epse 33300193169
    2Koninklijke UD 332018626
    3Colmschate '33 3310246-23
    4ABS 63003218-160
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.Colmschate '33 3 - Epse 32 - 4
    10 nov.Epse 3 - Schalkhaar 80 - 3