• Epse 3 zondag

  • Staf

    AfgeschermdTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20.00 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 10:00Epse 3 - De Gazelle 2Sportpark Het Hassink
    29 sep. 10:00Helios 3 - Epse 3Sportpark Colmschate Zuid
    6 okt. 10:00Epse 3 - Sc. Overwetering 6Sportpark Het Hassink
    13 okt. 09:30WSV 8 - Epse 3Sportpark De Voorwaarts
  • Poulestanden Epse 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Epse 33300193169
    2Koninklijke UD 332018626
    3Colmschate '33 3310246-23
    4ABS 63003218-160

    Poulestanden Epse 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZC 400000000
    2Colmschate '33 300000000
    3Sportclub Deventer 400000000
    4Epse 300000000
    5De Gazelle 200000000
    6Helios 300000000
    7Sc. Overwetering 600000000
    8Schalkhaar 800000000
    9Terwolde 300000000
    10Warnsveldse Boys 500000000
    11WSV 800000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 sep.ABS 6 - Epse 30 - 12
    15 sep.Colmschate '33 3 - Epse 31 - 3