• Epse 35+1

  • Epse 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brinkman, JanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 10:00Epse 35+1 - Rohda Raalte 35+1Sportpark Het Hassink
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.FC RDC 35+2 - Epse 35+12 - 4
    8 mei.Rohda Raalte 35+1 - Epse 35+18 - 6
  • Poulestanden Epse 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rohda Raalte 35+215131160174340
    2Heino 35+119124375423340
    3Dalfsen 35+1199465951831
    4Wijhe '92 35+1189364940930
    5Hoonhorst 35+1178185748925
    6SDOL 35+1167274435923
    7Epse 35+11865761501123
    8FC RDC 35+2167185058-822
    9Rohda Raalte 35+11651105871-1316
    10Lemelerveld 35+11632112074-5411
    11Sc. Overwetering 35+11822143178-478
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boskamp, RikTeamspeler
    Brinkman, JanTeamspeler
    Bruinink, GeertTeamspeler
    Buitenhuis, LambrechtTeamspeler
    Croon, Richard deTeamspeler
    Dommerholt, ArjanTeamspeler
    Enderink, MartinTeamspeler
    Groot Roessink, AndreTeamspeler
    Hof, Jan in 'tTeamspeler
    Leeuw, Marco deTeamspeler
    Maas, JurjenTeamspeler
    Melenhorst, RichardTeamspeler
    Muiderman, RemcoTeamspeler
    Scheltens, SanderTeamspeler
    Vilsteren, John vanTeamspeler
    Werf, Lars van derTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Epse 35+1

    VS

    Rohda Raalte 35+1

    22 mei 202210:00 uur
    Sportpark Het Hassink veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Epse 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    3,39

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,78

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,28

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd