• Epse 35+1

  • Epse 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brinkman, JanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 10:00Heino 35+1 - Epse 35+1Sportpark De Kampen
    17 mrt. 10:00FC RDC 35+1 - Epse 35+1Sportcomplex Borgele
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 mrt.Epse 35+1 - Sc. Overwetering 35+13 - 1
    25 feb.Wijhe '92 35+1 - Epse 35+16 - 0
  • Poulestanden Epse 35+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wijhe '92 35+11110015034730
    2Rohda Raalte 35+1960328161218
    3Epse 35+11060429171218
    4Heino 35+1115242421317
    5FC RDC 35+285032031-1115
    6SDOL 35+184222112914
    7FC RDC 35+194142228-613
    8Sc. Overwetering 35+1113172027-710
    9Dalfsen 35+192251032-228
    10Hoonhorst 35+1101271525-105
    11SV Twello 35+1101271643-275

    Poulestanden Epse 35+1 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 68 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sallandia 4321010647
    2WSV 6311158-34
    3Epse 35+13102121023
    4Robur et Velocitas 3310247-33
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brinkman, JanTeamspeler
    Croon, Richard deTeamspeler
    Dommerholt, ArjanTeamspeler
    Enderink, MartinTeamspeler
    Groot Roessink, AndreTeamspeler
    Maas, JurjenTeamspeler
    Scheltens, SanderTeamspeler
    Smit, RobTeamspeler
    Vilsteren, John vanTeamspeler
    Werf, Lars van derTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Heino 35+1

    VS

    Epse 35+1

    10 maart 202410:00 uur
    Sportpark De Kampen veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Epse 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd