• Epse 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brinkman, JanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 10:30Dalfsen 35+1 - Epse 35+1Sportpark Gerner
    12 dec. 10:00Epse 35+1 - FC RDC 35+2Sportpark Het Hassink
    19 dec. 09:30Rohda Raalte 35+1 - Epse 35+1Sportpark Tijenraan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 nov.Wijhe '92 35+1 - Epse 35+10 - 0
  • Poulestanden Epse 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heino 35+175203192217
    2Rohda Raalte 35+254102151613
    3Dalfsen 35+1741227171013
    4Wijhe '92 35+174121111013
    5Hoonhorst 35+184132723413
    6FC RDC 35+253021516-19
    7Epse 35+152212111108
    8Lemelerveld 35+16204930-216
    9SDOL 35+15113910-14
    10Rohda Raalte 35+151041922-33
    11Sc. Overwetering 35+17016833-251
    12FC RDC 35+13003314-110

    Poulestanden Epse 35+1 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DAVO 232109547
    2De Gazelle 231119814
    3Go Ahead Deventer 3310279-23
    4Epse 35+13102811-33
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boskamp, RikTeamspeler
    Brinkman, JanTeamspeler
    Bruinink, GeertTeamspeler
    Buitenhuis, LambrechtTeamspeler
    Croon, Richard deTeamspeler
    Dommerholt, ArjanTeamspeler
    Enderink, MartinTeamspeler
    Groot Roessink, AndreTeamspeler
    Hof, Jan in 'tTeamspeler
    Leeuw, Marco deTeamspeler
    Maas, JurjenTeamspeler
    Melenhorst, RichardTeamspeler
    Muiderman, RemcoTeamspeler
    Scheltens, SanderTeamspeler
    Vilsteren, John vanTeamspeler
    Werf, Lars van derTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Dalfsen 35+1

    VS

    Epse 35+1

    05 december 202110:30 uur
    Sportpark Gerner Veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Epse 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    4,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd