• Epse 35+1

  • Epse 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brinkman, JanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Epse 35+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wijhe '92 35+120190183107357
    2Heino 35+120132549301941
    3Rohda Raalte 35+120113669313836
    4FC RDC 35+21910454352-934
    5Epse 35+118101759372231
    6FC RDC 35+1198294250-826
    7Dalfsen 35+1197393053-2324
    8SDOL 35+11862103742-520
    9Sc. Overwetering 35+11942132753-2614
    10SV Twello 35+11924132882-5410
    11Hoonhorst 35+11915132754-278

    Poulestanden Epse 35+1 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 68 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sallandia 4321010647
    2WSV 6311158-34
    3Epse 35+13102121023
    4Robur et Velocitas 3310247-33
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brinkman, JanTeamspeler
    Croon, Richard deTeamspeler
    Dommerholt, ArjanTeamspeler
    Enderink, MartinTeamspeler
    Groot Roessink, AndreTeamspeler
    Maas, JurjenTeamspeler
    Scheltens, SanderTeamspeler
    Smit, RobTeamspeler
    Vilsteren, John vanTeamspeler
    Werf, Lars van derTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Epse 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    3,28

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,72

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd