• Epse JO19-1 zaterdag

  • Staf

    Bronzewijker, WimTeammanager
    Harleman, HermanTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag 18.00 uur
    Donderdag 18.00 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 nov. 13:00Epse JO19-1G - Sc. Overwetering JO19-2Sportpark Het Hassink
    30 nov. 14:30Colmschate '33 JO19-2 - Epse JO19-1GSportpark Colmschate '33
    7 dec. 13:00Epse JO19-1G - Schalkhaar JO19-6Sportpark Het Hassink
  • Poulestanden Epse JO19-1G (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rohda Raalte JO19-4871050113922
    2Epse JO19-1G861139132619
    3Koninklijke UD JO19-2751150183216
    4Helios JO19-2850332171515
    5AZC JO19-284223332114
    6Sc. Overwetering JO19-284132428-413
    7Schalkhaar JO19-683141723-610
    8Raalte JO19-272141829-117
    9ABS JO19-282061330-176
    10Colmschate '33 JO19-281251458-445
    11Diepenveen JO19-26105620-143
    12Schalkhaar JO19-781072441-173

    Poulestanden Epse JO19-1G (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Epse JO19-1G21105414
    2ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC JO19-221018713
    3Beekbergen JO19-2201146-21

    Poulestanden Epse JO19-1G (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVGG JO19-111007343
    2avc Heracles JO19-311005143
    3ST: Terborg/Silvolde JO19-211004043
    4Haaksbergen JO19-211006333
    5ST: Ratti/Vorden JO19-111003033
    6KOSC JO19-311004223
    7SVZW JO19-311002023
    8SJO ZZC JO19-211007613
    9Wilhelminaschool JO19-311002203
    10Quick '20 JO19-411001103
    11BWO JO19-110012200
    12De Esch JO19-210011100
    13Grol JO19-3100167-10
    14RSC JO19-2100124-20
    15Excelsior'31 JO19-3G100102-20
    16Bentelo JO19-2100136-30
    17Epse JO19-1G100103-30
    18ST: Erix/KSV JO19-2100137-40
    19NEO JO19-4100115-40
    20Varsseveld JO19-3100104-40
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 nov.Rohda Raalte JO19-4 - Epse JO19-1G6 - 2
    16 nov.Epse JO19-1G - ABS JO19-29 - 0