• Epse JO19-1 zaterdag

  • Staf

    Bronzewijker, WimTeammanager
    Harleman, HermanTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag 18.00 uur
    Donderdag 18.00 uur
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 13:00Epse JO19-1G - Koninklijke UD JO19-2Sportpark Het Hassink
    28 sep. 14:30Raalte JO19-2 - Epse JO19-1GSportpark Raalte
    5 okt. 12:30Diepenveen JO19-2 - Epse JO19-1GSportpark De Zunnebargh
    12 okt. 13:00Epse JO19-1G - Helios JO19-2Sportpark Het Hassink
  • Poulestanden Epse JO19-1G (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Epse JO19-1G32109727
    2FC Zutphen JO19-321019903
    3ST: Ulftse Boys/GWVV/NVC JO19-23102131303
    4Beekbergen JO19-2201146-21

    Poulestanden Epse JO19-1G (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ABS JO19-200000000
    2AZC JO19-200000000
    3Colmschate '33 JO19-200000000
    4Diepenveen JO19-200000000
    5Epse JO19-1G00000000
    6Helios JO19-200000000
    7Koninklijke UD JO19-200000000
    8Sc. Overwetering JO19-200000000
    9Raalte JO19-200000000
    10Rohda Raalte JO19-400000000
    11Schalkhaar JO19-700000000
    12Schalkhaar JO19-600000000

    Poulestanden Epse JO19-1G (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bentelo JO19-200000000
    2BWO JO19-100000000
    3Epse JO19-1G00000000
    4De Esch JO19-200000000
    5Excelsior'31 JO19-3G00000000
    6Grol JO19-300000000
    7Haaksbergen JO19-200000000
    8avc Heracles JO19-300000000
    9KOSC JO19-300000000
    10NEO JO19-400000000
    11Quick '20 JO19-400000000
    12ST: Ratti/Vorden JO19-100000000
    13RSC JO19-200000000
    14SJO ZZC JO19-200000000
    15SVGG JO19-100000000
    16SVZW JO19-300000000
    17ST: Terborg/Silvolde JO19-200000000
    18Varsseveld JO19-300000000
    19Wilhelminaschool JO19-300000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 sep.Epse JO19-1G - Beekbergen JO19-21 - 1
    14 sep.FC Zutphen JO19-3 - Epse JO19-1G3 - 4