• Programma overzicht alle wedstrijden

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    14 nov. 13:15Epse JO19-1G - VV Lettele JO19-1
    15 nov. 09:30Rohda Raalte 35+2 - Epse 35+1
    21 nov. 12:15Schalkhaar JO17-6 - Epse JO17-1G
    21 nov. 15:00Albatross JO19-2 - Epse JO19-1G
    22 nov. 10:00Epse 2 - WSV 8
    22 nov. 10:00Epse 35+1 - ZVV '56 35+1
    22 nov. 10:00Klein Dochteren 2 - Epse 3
    22 nov. 14:00Epse - Voorst
    28 nov. 11:30Epse JO17-1G - CCW '16 JO17-2G
    28 nov. 13:15Epse JO19-1G - AGOVV JO19-2
    29 nov. 09:30Voorwaarts T 35+1 - Epse 35+1
    29 nov. 10:00Epse 3 - EGVV 2
    29 nov. 10:00Wijhe '92 7 - Epse 2
    29 nov. 14:00Go Ahead Deventer - Epse
    5 dec. 13:30Warnsveldse Boys JO17-2 - Epse JO17-1G
    6 dec. 10:00Epse 2 - Helios 2
    6 dec. 10:00Eerbeekse Boys 35+1 - Epse 35+1
    6 dec. 13:00Keijenburgse Boys 5 - Epse 3
    6 dec. 14:00Batavia '90 - Epse
    12 dec. 11:30Epse JO17-1G - Gorssel JO17-1
    12 dec. 13:15Epse JO19-1G - Columbia JO19-2
    13 dec. 10:00Epse 3 - Pax 9
    13 dec. 11:45Heeten 4 - Epse 2
    13 dec. 14:00Epse - Vilsteren
    17 jan. 14:00V en L - Epse
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    08-11-2020Marienheem - Epse
    08-11-2020Robur et Velocitas 35+1 - Epse 35+1
    08-11-2020Colmschate '33 3 - Epse 2
    07-11-2020WWNA JO19-1 - Epse JO19-1G
    07-11-2020VV Lettele JO17-1 - Epse JO17-1G
    01-11-2020Epse - Sallandia
    01-11-2020Epse 35+1 - SHE 35+1
    01-11-2020SSA Ratti - Socii 5 - Epse 3
    31-10-2020Epse JO19-1G - WSV JO19-3
    31-10-2020Epse JO17-1G - Colmschate '33 JO17-4
    25-10-2020Wissel - Epse
    25-10-2020Epse 3 - De Hoven 4
    25-10-2020Apeldoornse Boys 35+1 - Epse 35+1
    25-10-2020Apeldoornse Boys 4 - Epse 2
    24-10-2020Epse JO19-1G - Schalkhaar JO19-3
    24-10-2020Epse JO17-1G - SJO Almen-Harfsen JO17-1G
    18-10-2020Epse - SV CCW '16
    18-10-2020Epse 2 - De Gazelle 2
    11-10-2020Epse - Wesepe4 - 0
    11-10-2020Epse 2 - Activia 38 - 6
    11-10-2020SVBV 2 - Epse 38 - 1
    10-10-2020Robur et Velocitas JO19-3 - Epse JO19-1G2 - 0
    10-10-2020FC Zutphen JO17-4G - Epse JO17-1G6 - 1
    04-10-2020Terwolde - Epse2 - 1
    04-10-2020SV Twello 2 - Epse 21 - 4
    04-10-2020Epse 3 - Witkampers 71 - 2
    04-10-2020Epse 35+1 - TKA 35+18 - 4
    03-10-2020Epse JO19-1G - Emst JO19-14 - 3
    03-10-2020Epse JO17-1G - Sportclub Deventer JO17-30 - 8
    03-10-2020Epse JO12-1G - Activia JO12-2G4 - 9
    27-09-2020Epse - V en L5 - 1
    27-09-2020SP Lochem 5 - Epse 37 - 0
    27-09-2020SV Twello 35+1 - Epse 35+12 - 2
    26-09-2020Voorwaarts T JO19-2 - Epse JO19-1G3 - 2
    26-09-2020Go Ahead Deventer JO17-2 - Epse JO17-1G20 - 1
    26-09-2020Sportclub Deventer JO12-4 - Epse JO12-1G2 - 11
    20-09-2020Vilsteren - Epse1 - 2
    20-09-2020Diepenveen 5 - Epse 22 - 4
    20-09-2020Epse 35+1 - Eerbeekse Boys 35+14 - 1
    20-09-2020Epse 3 - SV Basteom 31 - 5
    19-09-2020Epse JO17-1G - ABS JO17-22 - 1
    19-09-2020Epse JO12-1G - WWNA MO12-15 - 5
    13-09-2020SV Basteom - Epse6 - 2
    13-09-2020Epse 35+1 - Go Ahead Deventer 36 - 7
    13-09-2020Klein Dochteren 1 - Epse 23 - 0
    12-09-2020Epse JO19-1G - Witkampers JO19-23 - 1
    12-09-2020Epse JO17-1G - Groen Wit'62 JO17-3G2 - 7
    12-09-2020Voorwaarts T JO12-1 - Epse JO12-1G13 - 2
    06-09-2020Epse - Diepenveen3 - 4
    06-09-2020Epse 35+1 - De Gazelle 27 - 3