• Programma overzicht alle wedstrijden

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    1 feb. 09:15Epse JO9-1 - Robur et Velocitas JO9-5
    1 feb. 09:30Epse JO11-1G - Helios JO11-3
    1 feb. 11:15Epse JO15-1G - ABS JO15-3
    1 feb. 13:00Epse JO19-1G - Schalkhaar JO19-4
    2 feb. 09:30Wijhe '92 VE1 - Epse VE1
    2 feb. 10:00Epse 2 - Loenermark 3
    2 feb. 10:00De Gazelle 2 - Epse 3
    2 feb. 14:00Epse 1 - Sallandia 1
    8 feb. 09:00SJO Oeken/Brummen JO9-3 - Epse JO9-1
    8 feb. 11:00Sallandia JO11-2 - Epse JO11-1G
    8 feb. 11:45Robur et Velocitas JO15-6 - Epse JO15-1G
    8 feb. 14:30WSV JO19-3 - Epse JO19-1G
    9 feb. 09:30Rohda Raalte VE2 - Epse VE1
    9 feb. 10:00Epse 3 - Colmschate '33 3
    9 feb. 10:30Vorden 3 - Epse 2
    9 feb. 14:00IJsselstreek 1 - Epse 1
    15 feb. 09:00Klarenbeek SC JO9-2G - Epse JO9-1
    15 feb. 09:45Sportclub Deventer JO11-3 - Epse JO11-1G
    15 feb. 12:30FC Zutphen JO15-4G - Epse JO15-1G
    15 feb. 13:00Epse JO19-1G - csv Apeldoorn JO19-4
    16 feb. 09:30Schalkhaar 8 - Epse 3
    16 feb. 10:00Epse VE1 - SDOL VE1
    16 feb. 14:00Epse 1 - SV CCW '16 1
    1 mrt. 10:30Sportclub Deventer 4 - Epse 3
    7 mrt. 09:15Epse JO9-1 - WWNA JO9-2
    7 mrt. 09:30Epse JO11-1G - Activia JO11-2G
    7 mrt. 11:15Epse JO15-1G - CCW '16 JO15-2G
    7 mrt. 13:00Epse JO19-1G - sv Orderbos JO19-1
    8 mrt. 10:00Epse 3 - AZC 4
    8 mrt. 10:00Epse VE1 - Lemelerveld VE1
    8 mrt. 10:00Witkampers 5 - Epse 2
    8 mrt. 14:00Epse 1 - Wissel 1
    14 mrt. 08:30Groen Wit '62 JO9-6 - Epse JO9-1
    14 mrt. 09:00Gorssel JO11-2 - Epse JO11-1G
    14 mrt. 11:30Koninklijke UD. JO15-2G - Epse JO15-1G
    14 mrt. 14:30Voorwaarts T JO19-2 - Epse JO19-1G
    15 mrt. 10:00Epse 2 - SHE 2
    15 mrt. 10:00Terwolde 3 - Epse 3
    15 mrt. 10:00FC RDC VE1 - Epse VE1
    15 mrt. 14:00Marienheem 1 - Epse 1
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    26-01-2020Raalte 1 - Epse 14 - 2
    26-01-2020Epse 3 - Warnsveldse Boys 52 - 3
    21-12-2019Epse JO11-1G - Diepenveen JO11-20 - 16
    15-12-2019Epse 1 - Terwolde 17 - 1
    15-12-2019Spcl. Brummen 3 - Epse 24 - 1
    14-12-2019Colmschate '33 JO19-2 - Epse JO19-1G1 - 1
    14-12-2019Gorssel JO11-2 - Epse JO11-1G5 - 5
    08-12-2019Turkse Kracht 5 - Epse 24 - 5
    08-12-2019Epse VE - Sc. Overwetering VE1
    07-12-2019Epse JO19-1G - Schalkhaar JO19-6
    07-12-2019Epse JO15-1G - Gorssel JO15-2
    01-12-2019Epse 1 - Go Ahead Deventer 16 - 1
    01-12-2019Epse 2 - Activia 31 - 2
    01-12-2019Rohda Raalte VE1 - Epse VE0 - 9
    30-11-2019Voorwaarts T JO15-4 - Epse JO15-1G3 - 3
    30-11-2019Victoria Boys JO11-5G - Epse JO11-1G1 - 3
    24-11-2019Wesepe 1 - Epse 13 - 0
    24-11-2019Epse VE - FC RDC VE12 - 1
    24-11-2019ABS 4 - Epse 24 - 0
    23-11-2019Epse JO19-1G - Sc. Overwetering JO19-24 - 2
    23-11-2019Epse JO15-1G - Activia JO15-26 - 3
    23-11-2019Epse JO11-1G - Vorden JO11-314 - 4